New Construction

15 Properties
Sort by:

Apartament 2+1 prane Zogut te Zi, Tirane

 • 1,250€/m2
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 123.9 m2
 • Apartament
Details

Vile 204 m2 te Rezidenca San Pietro, Gjiri Lalezit

 • 425,000€
Plazhi San Pietro, Gjiri i Lalezit Durres, Plazhi San Pietro 2000, Albania
 • Beds: 4
 • Baths: 2
 • 204 m2
 • Vila
Details

Apartament 1+1 dhe 2+1 te GreenCoast Palase, Dhermi

 • 140,000€
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Garage: 1
 • 75 m2
 • Apartament
Details

Vile per shitje ose qera prane TEG, Tirane

 • 500,000€
 • 1,800€/muaj
Rruga Nacionale Tiranë - Elbasan Tiranë, Albania AL, Lundër 1 1045, Albania
 • Garage: 1
 • 338 m2
 • Vila
Details

Compare listings

Compare