Vile me pishine per shitje prane TEG-ut, Tirane.

 • 1,000,000€
Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 2
 • Garages
 • 500
 • m2
Okazion New Construction Shitet

Vile me pishine per shitje prane TEG-ut, Tirane.

Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania
 • 1,000,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe toke 1300 m3 dhe siperfaqe ndertimi 500 m2. Ka pishine dhe parkim per 2 makina.

 • Address Prane Teg-ut, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45562
 • Price: 1,000,000€
 • Land Area: 1300 m2
 • Bedrooms: 5
 • Garages: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: New Construction, Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj