Hotel i vogel per shitje ne fshat Dhermi

 • 826,000€
Kondraq, Gjilekë, Albania
Per Shitje
Hotel i vogel per shitje ne fshat Dhermi
Kondraq, Gjilekë, Albania
 • 826,000€

Description

Shitet hotel me 7 dhoma + 1 apartament me siperfaqe ndertimi 450 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2

Kati i pare eshte i organizuar ne 4 dhoma plazhi nga te cilat 3 dhoma familjare per 4 persona te akomoduara me kuzhine, ajer te kondicionuar, wifi, tv dhe frigorifer dhe 1 dhome per 2 persona.

Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma plazhi, nga te cilat
2 dhoma per 4 persona dhe 1 dhome cift.

Ne katin e trete ndodhet 1 apartament me siperfaqe 150 m2.

 • Address Dhermi, fshat
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52393
 • Price: 826,000€
 • Land Area: 500 m2
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ52393
 • Hotel
 • Property Type
 • 450
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj