Apartamente per shitje me pamje deti, Golem

 • 1,800€/m2
Max Royal G, Golem, Albania
New Construction Per Shitje
Apartamente per shitje me pamje deti, Golem
Max Royal G, Golem, Albania
 • 1,800€/m2

Description

Shiten 4 apartamente 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe 82 m2 – 92 m2. Ne vije te pare me detin⁠.

Apartament ndodhen ne katin 5-te. Pallat i ri dhe shume cilesor ne punim, ne faze ndertimi.

⁠ Punimet parashikohen perfundojne ne Qershor te 2024

Mundesi pagese me keste

Cmimi : Me pamje perball detit 1800 €/m2⁠

Cmimi : Me pamje anesore nga deti 1700 €/m2

 • Address Prane Hotel Max Royal G, Golem⁠
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ55539
 • Price: 1,800€/m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ55539
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 82
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka