Vile 3 kate te Rezidenca Akacia Hill, Tirane.

 • 1,175,000€
Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania
Okazion New Construction Per Shitje
Vile 3 kate te Rezidenca Akacia Hill, Tirane.
Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania
 • 1,175,000€

Description

Shesim vile 3 kate me siperfaqe toke 540 m2, e organizuar ne 2 apartamente. Apartamenti 1 eshte duplex me siperfaqe totale 302 m2, ndersa apartamenti 2 ka siperfaqe 353 m2. Vila eshte pjese e nje kompleksi me infrastrukture te zhvilluar, kend lojerash per femije, fushe tenisi etj. Me 2 vende parkimi per secilin apartament. E pajisur me panele diellore, sistem alarmi per zjarrin dhe sistem monitorimi me kamera sigurie.

 • Address Akacia Hills, Mjull Bathore
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38063
 • Price: 1,175,000€
 • Land Area: 540
 • Property Type: Villa
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ38063
 • Villa
 • Property Type
 • 655
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj