Dhermi

16 Prona
Sort by:

Apartament 1+1 dhe 2+1 te GreenCoast Palase, Dhermi

  • 140,000€
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
  • Bed: 1
  • Bath: 1
  • Garage: 1
  • 75 m2
  • Apartament
Details
  • 3,800,000€

Shitet toke 14500 m2 me leje per ndertim hoteli, Dhërmi.

  • 3,800,000€
Dhërmi, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, 9425, Albania
  • 14500 m2
  • Toke
Details

Compare listings

Compare