Apartament 3+1 te Komuna Parisit, Tirane

 • 159,500€
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Per Shitje
Apartament 3+1 te Komuna Parisit, Tirane
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • 159,500€

Description

Apartament 3+1 me siperfaqe NETO 145 m2, me pamje panoramike dhe organizim te rregullt.

Ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes. I ndodhur tek Komuna e Parisit apartamenti eshte i organizuar ne 3+1, me dhoma te mëdha, dy tualete njeri nga te cilet eshte me dritare dhe dy ballkone qe ofrojne pamje te lire.

 • Address Komuna Parisit, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36868
 • Price: 159,500€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ36868
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj