Apartamente 1+1 per shitje prane Hotel Brilliant, Qerret, Kavaje

 • 1,500€/m2
Golem, Qerret, Albania
New Construction Per Shitje
Apartamente 1+1 per shitje prane Hotel Brilliant, Qerret, Kavaje
Golem, Qerret, Albania
 • 1,500€/m2

Description

Shiten 5 apartamente 1+1 me siperfaqe 79.6 m2 dhe 81.1 m2, ne kate te ndryshme. Apartamentet ndodhen ne nje nder zonat me te zhvilluara dhe frekuentuara per banim dhe pushim. 

 • Address Prane Hotel Brilliant, Qerret Kavaje.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46351
 • Price: 1,500€/m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ46351
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 79.6
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka