[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][vc_custom_heading text=”Mundesi per investitore” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”]

Toke dhe kapanon per shitje, ne Vore, Tirane.

  • 1,500,000€

Toke 8800 m2 per shitje, Vishnje, Tirane.

  • 55€/m2
  • 8800 m2

Jepet Toke për Shitje + Perqindje në vije të parë, Borsh!

3400 m2 toke per shitje ne Xhafzotaj, Durres

  • 58,000€

Truall per ndertim me pamje nga deti te Shkembi Kavajes, Durres.

  • 135,000€

Toke per shitje, prane DHL, Tirane.

  • 1,440,000€
  • 9600 m2
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

Okazione

Vila

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”40px”]

FF Imobiliare trajton ne te gjithe Shqiperine prona me cmime konkuruese.

Ne jemi ketu per te mbrojtur interesat tuaja duke patur nje botekuptim te qarte te ndryshimeve qe ndodhin ne tregun e pasurive te patundshme.

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

Pasurite e paluajtshme, si investim!

 Covid -19 ishte nje shenjues i rendesishem ne jeten e secilit prej nesh per shkak se per...
Continue reading

Si funksionon sistemi i shtijes dhe blerjes se pronave ne Shqiperi kur i drejtoheni nje agjensie?

Ka kaq shume agjenci per shitjen dhe blerjen e pronave ne Shqiperi vitet e fundit, por qytetaret...
Continue reading

Disa këshilla për ngjyrat e secilës dhomë të shtëpisë

Me nderrimin e stineve na lind deshira per ndryshime ne jeten tone. Ndryshime qe kane te bejne me...
Continue reading

Në cilin qytet do te donit te jetonit?

{:sq}Le të ëndërrojmë për pak momente! Nëse do të kishit mundësi të jetonit ku te...
Continue reading

Cilat jane zonat me shkollat me te mira?

Po mendoni per te marre nje shtepi te re? Por krahas ambjenteve te pershtatshme dhe cmimit te mire,...
Continue reading

Toke ne shitje ne Llaman Himare 45€/m2

{:sq}Toke ne shitje ne Llaman Himare. Toka ka nje siperfaqje prej 74 000m2. Toka ndodhet prane...
Continue reading

Learn The Truth About Real Estate Industry

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis mollis et sem sed sollicitudin. Donec...
Continue reading
[/vc_column][/vc_row]

Compare listings

Compare