850 m2 toke per shitje ne Vore

 • 35,000€
Vorë, Albania
Per Shitje
850 m2 toke per shitje ne Vore
Vorë, Albania
 • 35,000€

Description

Shitet toke me siperfaqe 850 m2. E pershtatshme per vile ose ambient biznesi. 

Toka ndodhet ne zone te qete, e ngritur ne koder me pamje te lire dhe 200 metra nga rruga kryesore. 

 • Address Vore, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44672
 • Price: 35,000€
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ44672
 • Toke
 • Property Type
 • 850
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka