img

admin

Related posts

Disa këshilla për ngjyrat e secilës dhomë të shtëpisë

Me nderrimin e stineve na lind deshira per ndryshime ne jeten tone. Ndryshime qe kane te bejne me...

Continue reading
by Dilejda Karaj

Në cilin qytet do te donit te jetonit?

{:sq}Le të ëndërrojmë për pak momente! Nëse do të kishit mundësi të jetonit ku te...

Continue reading
by Dilejda Karaj

Cilat jane zonat me shkollat me te mira?

Po mendoni per te marre nje shtepi te re? Por krahas ambjenteve te pershtatshme dhe cmimit te mire,...

Continue reading
by Dilejda Karaj

One thought on “Cilat jane zonat me te mira per te jetuar ne Tirane? Ju lutem jepni mendimin tuaj :)”

  • Jaycee

    14/03/2017 at 8:31 pm

    We’re a group of volunteers and opening a new scheme in our community. Your website provided us with valuable information to work on. Yo&7182#u;ve done an impressive job and our entire neighborhood will probably be grateful to you.

    Reply

Join The Discussion

19 − fifteen =