Vile e vogel per shitje, te Kompleksi Lura 1, Gjiri Lalezit.

 • 300,000€
Okazion Per Shitje
Kompleksi Lura 1, Albania.
Okazion Per Shitje
Vile e vogel per shitje, te Kompleksi Lura 1, Gjiri Lalezit.
Kompleksi Lura 1, Albania.
 • 300,000€

Description

Shitet vile e vogel e organizuar ne 2 kate ku ka 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet 120 m larg detit.

 • Address Kompleksi Lura 1, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52915
 • Price: 300,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ52915
 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj