Vile 2 kate per shitje, Tufine, Tirane.

 • 330,000€
Rruga Llambi Budurushi, Tirana, Albania.
Per Shitje
Vile 2 kate per shitje, Tufine, Tirane.
Rruga Llambi Budurushi, Tirana, Albania.
 • 330,000€

Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe toke 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 251 m2. Organizohet ne sallon, kuzhina gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Rruga Llambi Budurushi, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53866
 • Price: 330,000€
 • Land Area: 300 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ53866
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 251
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli