Vile individuale per shitje, Kompleksi “Turquoise Marine”, Hamallaj.

 • 400,000€
Turquoise Marina, Gjiri i Lalëzit, Hamallaj, Albania.
Per Shitje
Vile individuale per shitje, Kompleksi “Turquoise Marine”, Hamallaj.
Turquoise Marina, Gjiri i Lalëzit, Hamallaj, Albania.
 • 400,000€

Description

 Shitet vile me: Siperfaqe ndertimi 155 m2, siperfaqe verande 35.7 m2, siperfaqe oborri 379 m2, siperfaqe parcele 478 m2. Kompleksi ofron shërbimet: aquapark, pishina, marine port, bar, restorant. Dhe facilitete: plazh privat, port ankorimi për mjete lundruese, parkim i dedikuar, korsi biçikletash, ambiente sportive.

 • Address Turquoise Marina, Gjiri i Lalëzit, Hamallaj, Albania.
 • City Gjiri Lalezit
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49171
 • Price: 400,000€
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ49171
 • Villa
 • Property Type
 • 155
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla