Shitet Apartament me super çmim ne Bllok!

 • 286,000€
Blloku, Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 173
 • m2
Shitet

Shitet Apartament me super çmim ne Bllok!

Blloku, Tirana, Albania
 • 286,000€

Description

Apartamenti ka siperfaqe totale 173 m2 i organizuar si 2+1 me kuzhine me vete, ajrosje natyrale. Mund te rikthehet ne 3+1. Ka oxhak funksional dhe sistem qendror chiller. Orjentim me diell. Pamje e lire ?

 • Address Bllok, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38142
 • Price: 286,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla