Vile unike dhe toke per shitje, ne Qeha-Shytaj, prane TEG, Tirane.

TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania.
Per Shitje
Vile unike dhe toke per shitje, ne Qeha-Shytaj, prane TEG, Tirane.
TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania.

Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe totale 420 m2 dhe siperfaqe trualli 3020 m2. Vila ka 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Ambienti i jashtem i viles perbehet nga : oborri i gjelberuar i perbere nga peme dhe ullinj, ambient barbeque dhe furre druri, depo, parkim i jashtem. Ka projekt per pishin. Ambienti i jashtem eshte totalisht i investuar ne detaje me arkitekt. Vila ka nje ndertim unik te nderthurur te materialit te drurit dhe stilit industrial. Eshte nje ndertim i vitit 2022 ku eshte perdorur cilesi maksimale e materialeve perberes. Ndodhet ne Qeha- Shytaj, Tirane vetem 8 minuta larg qendres tregtare TEG.

 • Address TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58459
 • Land Area: 3020 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Toke, Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58459
 • Toke, Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 420
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli