Ambient biznesi+poste parkimi per qera, Ish-Fusha Aviacionit, Tirane.

 • 2,800€/muaj
Parku Ish Fusha Aviacionit, Rruga Luis Jansin Henkard, Tirana, Albania.
Per Qera
Ambient biznesi+poste parkimi per qera, Ish-Fusha Aviacionit, Tirane.
Parku Ish Fusha Aviacionit, Rruga Luis Jansin Henkard, Tirana, Albania.
 • 2,800€/muaj

Description

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 350 m2. Ndodhet ne katin 1. Pallat i ri me fasade te ventiluar dhe veshje me pllaka. 4 Poste parkimi. 

 • Address Parku Ish Fusha Aviacionit, Rruga Luis Jansin Henkard, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49167
 • Price: 2,800€/muaj
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ49167
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 350
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova