Vile 3 kateshe per qera, prane TEG, Tirane.

 • 1,800€/muaj
TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania.
Per Qera
Vile 3 kateshe per qera, prane TEG, Tirane.
TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania.
 • 1,800€/muaj

Description

Jepet me qera vile me siperfaqe ndertimi 210 m2+160 m2 oborr. Organizohet ne: sallon i madh, kuzhine, 3 dhoma gjumi, lavanderi, 3 tualete, verande e mbyllur.
Prona ka rifinitura cilesore, totalisht e mobiluar, oxhak funksional, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje, panele diellore per ujin, oborr te gjelberuar dhe te sistemuar etj.
Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shume afer me Tirana East Gate, Tirana “International School” dhe “World Academy” of Tirana. Vila ndodhet ne nje zone e cila ofron siguri 24 ore, cilesi ndertimi, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet etj.

 • Address TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58387
 • Price: 1,800€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ58387
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 210
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla