Apartament 3+1 me pamje panoramike per shitje, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane.

 • 1,400€/m2
Okazion Per Shitje
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania.
Okazion Per Shitje
Apartament 3+1 me pamje panoramike per shitje, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane.
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania.
 • 1,400€/m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 169 m2. I organizuar ne: sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone me super pamje dhe 2 tualete, 1 prej tyre me dritare. I vendosur në qendër të Tiranës.  Pamje mahnitëse, mobilje të bollshme, komode, ajër të kondicionuar në çdo dhomë dhe dritë natyrale. Kati 9-të me 2 ashensore. Vetëm një distancë e shkurtër në këmbë nga atraksionet kryesore si baret, restorantet dhe dyqanet.

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43838
 • Price: 1,400€/m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ43838
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 169
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova