Shtepi private per shitje, prane Rruges se Elbasanit, Tirane.

 • 170,000€
Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania.
 • Shtepi Private
 • Property Type
 • 86.5
 • m2
Shitet

Shtepi private per shitje, prane Rruges se Elbasanit, Tirane.

Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania.
 • 170,000€

Description

Shitet shtëpi private me  sipëfaqe totale ndërtimi 86.5 m² dhe sipërfaqe trualli 296 m². Shtëpia është në një zonë shumë të preferuar vetëm 500 m larg terminalit të autobusave të Jugut në rrugen e Elbasanit. Ambjenti i banimit ka 1 dhomë gjumi, sallon, tualet dhe kuzhine me ambjent ngrenie dhe verande me siperfaqe 21 m². Me dokumenta të rregullta.

 • Address Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50053
 • Price: 170,000€
 • Land Area: 296 m2
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla