Objekt Multi-Funksional per shitje ne Korce.

 • 400,000€
Korçë, Albania.
Shitet
Objekt Multi-Funksional per shitje ne Korce.
Korçë, Albania.
 • 400,000€

Description

đź“ŤEKSKLUZIVE! 

Shitet Objekt Multi-funksional nĂ« KorcĂ«! (564€/m²) Objekti Ă«shtĂ« 3 kate mbi tokĂ« me njĂ« kat shĂ«rbimi nĂ«ntoke(me dritĂ« natyrale)

SipĂ«rfaqe totale ndĂ«rtimi 613.1 m². SipĂ«rfaqe trualli 421.4 m². Me projekt pĂ«r hotel dalin 10 dhoma(ku dy janĂ« suita). Me dokumenta tĂ« rregullta. MundĂ«si blerje me kredi. Karakteristika: – Termoziolim i jashtĂ«m 10cm austriak, dyer dhe dritare druri sllovene, lartĂ«si e katit nĂ«ntokĂ« 2.8m, pozicion strategjik, 70 m nga qendra.

 • Address Korçë, Albania.
 • City Korce
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50046
 • Price: 400,000€
 • Land Area: 421.4 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Overview

Property ID: HZ50046
 • Villa
 • Property Type
 • 613.1
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
€
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla