Apartament 2+1 i investuar ne kompleks rezidencial, Durres

 • 370€/muaj
Rruga Vincens Prenushi, Durrës, Albania
Per Qera
Apartament 2+1 i investuar ne kompleks rezidencial, Durres
Rruga Vincens Prenushi, Durrës, Albania
 • 370€/muaj

Description

Jepet me qera apartament me siperfaqe 114 m2, kati 5-te me ashensor.

Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone me orientim jug-perendim. I mobiluar me cdo gje te re dhe ne menyre bashkekohore.

Pallat i ri dhe shume cilesor ne ndertim.

 • Address Rruga Vincens Prenushi, ish Knete, Durrës, Albania
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50070
 • Price: 370€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ50070
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 114
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka