Shtepi private se bashku me 2025 m2 toke prane Autostrades Durres Tirane

 • 400,000€
Rruga Koco Miho 219, Durrës, Albania
Per Shitje
Shtepi private se bashku me 2025 m2 toke prane Autostrades Durres Tirane
Rruga Koco Miho 219, Durrës, Albania
 • 400,000€

Description

Shitet shtepi private me siperfaqe 130 m2 dhe siperfaqe toke 2025 m2, nga te cilat 300 m2 eshte truall. Shtepia eshte e investuar me punime shume cilesore dhe e rrethuar nga gjelberimi. E pershtatshme per banim dhe biznes.

 • Address Rruga Koco Miho 219, Durrës
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46607
 • Price: 400,000€
 • Land Area: 2025 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shtepi Private, Toke
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ46607
 • Shtepi Private, Toke
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 130
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka