Vile individuale per shitje, Green Coast Resort, Palase, Dhermi.

 • 800,000€
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
Per Shitje
Vile individuale per shitje, Green Coast Resort, Palase, Dhermi.
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
 • 800,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe toke 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 150 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verande dhe 1 ballkon me pamje fantastike nga deti.

 • Address Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48143
 • Price: 800,000€
 • Land Area: 400 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ48143
 • Villa
 • Property Type
 • 150
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj