Shtepi private 2 kateshe prane Galaktikut, Durres

 • 165,000€
Rruga Adria, Durrës, Albania
Per Shitje
Shtepi private 2 kateshe prane Galaktikut, Durres
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • 165,000€

Description

Shesim shtepi private 2 katshe e projektur per 3 kate.
Me siperfaqe trualli 242 m2 dhe siperfaqe ndertimi 160 m2 per kat.
Kati i pare eshte ambjent biznesi 74 m2, aktualisht i dhene me qera, dhe ambjent banimi i organizuar ne 1 dhome gjumi + dhome pritje – kuzhine dhe 1 tualet.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi + 1 dhome pritje, 1 kuzhine dhe 2 tualete. I mobiluar. Me kondicioner.
Ka oborr te gjelberuar dhe vend parikim per makinen.
Me punime gipsi dhe tulle dekorative.
Ndodhet ne nje zone te qete dhe familjare.

 • Address Rruga Adria, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38089
 • Price: 165,000€
 • Land Area: 242 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ38089
 • Shtepi Private
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 320
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka