Shtepi private 2 kate ne Ish Kenet, Durres

 • 125,000€
Rruga Vellazerimi, Durrës, Albania
Per Shitje
Shtepi private 2 kate ne Ish Kenet, Durres
Rruga Vellazerimi, Durrës, Albania
 • 125,000€

Description

Shesim shtepi private 2 kate projektuar per 3 kate, me siperfaqe  trualli 250 m2 dhe siperfaqe ndertimi 100 m2 per cdo kat. 

Shtepia eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje, 1 kuzhine dhe 1 tualet per cdo kat. Me oborr.

 • Address Rruga Vllazerimi Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38098
 • Price: 125,000€
 • Land Area: 250 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ38098
 • Shtepi Private
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka