Vile 2 kateshe per shitje, prane TEG-ut, Tirane.

 • 460,000€
Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania.
Shitet
Vile 2 kateshe per shitje, prane TEG-ut, Tirane.
Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania.
 • 460,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe totale 500 m2 ku:
-Siperfaqe e katit perdhe: 92.16 m2
-Siperfaqe e katit te pare: 82.90 m2
-Siperfaqe e katit te dyte: 76.09 m2
-Siperfaqe e podrumit: 90.26 m2

-Siperfaqe totale e kateve: 341 m2
-Siperfaqe e oborrit: 103.4 m2
-Pishine dhe ambiente ndihmese: 76.39 m2

Me ashensor te brendshem. Mundesi e mire investimi.

 • Address Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43034
 • Price: 460,000€
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Overview

Property ID: HZ43034
 • Villa
 • Property Type
 • 341
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj