Vile 2 kate ne ish Kenet, Durres

 • 115,000€
Rruga Vellazerimi, Durrës, Albania
Per Shitje
Vile 2 kate ne ish Kenet, Durres
Rruga Vellazerimi, Durrës, Albania
 • 115,000€

Description

Shesim vile 2 kateshe me siperfaqe totale 450 m2 nga te cilat 250 m2 siperfaqe trualli dhe 100 m2 siperfaqe ndertimi per secilin kat. 

Vila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon-kuzhine dhe 1 tualet ne secilin kat.   Me oborr te gjelberuar dhe vend parkimi per makinen. 

 • Address Rruga Vllazerimi Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38081
 • Price: 115,000€
 • Land Area: 250 m2
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ38081
 • Villa
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka