Hotel per shitje te Shkembi Kavajes, Durres

 • 1,950,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
Per Shitje
Hotel per shitje te Shkembi Kavajes, Durres
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • 1,950,000€

Description

Shitet hotel me siperfaqe toke 1700 m2 dhe siperfaqe ndertimi 1600 m2. Hoteli ka 22 dhoma dhe 33 m2 siperfaqe lavanterie. Me pishine. Ndodhet ne brezin e dyte nga deti.

 • Address Shkembi i Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44207
 • Price: 1,950,000€
 • Land Area: 1700 m2
 • Bedrooms: 22
 • Property Type: Hotel, Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ44207
 • Hotel, Prone Biznesi
 • Property Type
 • 22
 • Bedrooms
 • 1600
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj