Apartament 2+1 per qera, Kompleksi “The Touch of Sun”, Tirane.

 • 800€/muaj
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2
Qera

Apartament 2+1 per qera, Kompleksi “The Touch of Sun”, Tirane.

Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • 800€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2. Organizohet ne: sallon, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati 3. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkim. Pjese e nje kompleksi qe te ofron te gjitha sherbimet si: administrim shume i mire, pishine, salle lojrash, salle ceremonish, palester, kend lojrash etj.

 • Address Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45773
 • Price: 800€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla