{:sq}Shitet ose jepet me qera kapanon, Durres.{:}

 • 12,000€/muaj
Maliq Muço, Albania.
Per Qera Per Shitje
{:sq}Shitet ose jepet me qera kapanon, Durres.{:}
Maliq Muço, Albania.
 • 12,000€/muaj

Description

{:sq}

Shitet ose jepet me qera kapanon me siperfaqe toke 9000 m2, siperfaqe ndertimi 4050 m2 dhe zyrat: kati 1 me siperfaqe 741 m2, kati 0 me siperfaqe 741 m2.
Cmimi i qeras: 12 mije euro/muaj.
Cmimi i shitjes: 2.9 milion euro (i panegociueshem).

{:}
 • Address Maliq Muço, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39437
 • Price: 12,000€/muaj
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ39437
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 4050

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj