Super vile per shitje, tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirane.

 • 720,000€
Rruga Kodra e Diellit, KD1, 1000, Tirana, Albania.
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 491.4
 • m2
Shitet

Super vile per shitje, tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirane.

Rruga Kodra e Diellit, KD1, 1000, Tirana, Albania.
 • 720,000€

Description

Shitet vile 4 kateshe me siperfaqe 491.4 m2. Organizohet ne: 2 sallone, 1 kuzhine gatimi, 1 lavanteri, 1 dhome rrobash, 1 dhome sauna dhe jacuzzi, 5 dhoma gjumi, 5 tualete, 3 veranda. Oxhak, 24/7 uji i purifikuar, wifi dhe sistem alarmi dhe kamera sigurie. Gjysem e mobiluar. Dy vend parkimi personal, me oborr dhe kopsht te personalizuar me pishine. Vila eshte me hipoteke, godine + truall.

 • Address Rruga Kodra e Diellit, KD1, 1000, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45730
 • Price: 720,000€
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 5
 • Garages: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj