Vile 204 m2 te Rezidenca San Pietro, Gjiri Lalezit

 • 425,000€
Plazhi San Pietro, Gjiri i Lalezit Durres, Plazhi San Pietro 2000, Albania
New Construction Per Shitje
Vile 204 m2 te Rezidenca San Pietro, Gjiri Lalezit
Plazhi San Pietro, Gjiri i Lalezit Durres, Plazhi San Pietro 2000, Albania
 • 425,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 204 m2 dhe siperfaqe trualli 700.3 m2, brezi 2-te. Kati perdhe i viles ka siperfaqe 90.4 m2 dhe perbehet nga dhoma pritjes se bashku me kuzhinen dhe 1 dhome gjumi. Kati dyte ka siperfaqe 95.1 m2 dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi. Siperfaqe verande 18.5 m2. Prona ndodhet te kompleksi rezidencial San Pietro Gjiri Lalezit, 100 m-200 m ne vije ajerore nga deti, rrethuar nga gjelberimi dhe ajri i paster. Me hyrje te kontorlluar dhe siguri te larte.

 • Address San Pietro Rezidence, Gjiri Lalezit, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34041
 • Price: 425,000€
 • Land Area: 700.3 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ34041
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 204
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj