40’000 m2 toke ne Porto Romano, Durres

 • 40€/m2
Rruga Punishte e Barutit, Durrës, Albania
 • Toke
 • Property Type
 • 40000
 • m2
Shitet

40’000 m2 toke ne Porto Romano, Durres

Rruga Punishte e Barutit, Durrës, Albania
 • 40€/m2

Description

Shitet toke me siperfaqe 40’000 m2. Ngjitur me rrugen. E pershtatshme per industri dhe hidrokarbure.

 • Address Porto Romano, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ33803
 • Price: 40€/m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj