Apartamet 2+1 prane Hotel Palace, Durres

 • 60,000€
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 97
 • m2
Shitet

Apartamet 2+1 prane Hotel Palace, Durres

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • 60,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 97 m2. Kati i 5-te me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje – kuzhine ne ambjent te perbashket dhe 1 tualet. Me 2 ballkone, nje me pamje nga rruga. I pamobiluar.

 • Address Rruga Pavaresia, Plazh
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39393
 • Price: 60,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka