Duplex te Kompleksi Akacia, prane TEG, Tirane

 • 485,000€
Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania
Per Shitje
Duplex te Kompleksi Akacia, prane TEG, Tirane
Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania
 • 485,000€

Description

Shitet duplex, pjese e nje palacine me siperfaqe banimi 263 m2 si dhe 57 m2 verande dhe ballkone. Duplexi ka siperfaqe oborri 126 m2, ku perfshihen 2 vende parkimi, pishina, dhe kopshti i gjelberuar. Duplexi eshte pjese e nje kompleksi sa komod aq edhe i sigurte, me sistem kamerash dhe alarmi.

 • Address Kompleksi Akacia, prane TEG, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ33976
 • Price: 485,000€
 • Land Area: 126 m2
 • Garages: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ33976
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Garages
 • 320
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj