Apartament 4+1 prane ish Rajonit te Policise, Durres

 • 100,000€
Rruga Kristaq Boshnjaku, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament 4+1 prane ish Rajonit te Policise, Durres
Rruga Kristaq Boshnjaku, Durrës, Albania
 • 100,000€

Description

Okazion ! Shitet apartament 4+1 me siperfaqe 178m2, kati 6 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, ka 2 ballkone dhe 2 tualete. Me ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, prane shkollave 9 vjecare dhe te mesme, mundesi parkimi. Me certikate pronesie.

 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35114
 • Price: 100,000€
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ35114
 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 178
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka