Vile 3 kate per shitje, Shkozet Durres

 • 125,000€
Durrës, Albania
Per Shitje
Vile 3 kate per shitje, Shkozet Durres
Durrës, Albania
 • 125,000€

Description

Shitet vile 3 kate me siperfaqe ndertimi 116 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2.

Kati i pare eshte i pershtatshem per biznes.
Kati i 2-te eshte i perfunduar dhe i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome pritje me oxhak multifunksional, 1 kuzhine e vecuar dhe 2 tualete.
Kati i trete eshte i paperfunduar dhe pa ndarje me mure.
Vila eshte e mobiluar me cilesi te mire, ka ballkon rrethues
dhe oborr te pershtatshem per kopesht.

 • Address Shkozet, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39298
 • Price: 125,000€
 • Land Area: 500 m2
 • Property Type: Shtepi Private, Villa
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ39298
 • Shtepi Private, Villa
 • Property Type
 • 348
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka