Apartament 2+1 per qera, prane Drejtoris se Policise, Tirane.

 • 850€/muaj
Drejtoria e Policisë, Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
Per Qera
Apartament 2+1 per qera, prane Drejtoris se Policise, Tirane.
Drejtoria e Policisë, Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • 850€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapo rinovuar. Kati 9.
Mundesi parkimi kundrejt pageses 3000 leke ne muaj.

 • Address Drejtoria e Policisë, Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ55096
 • Price: 850€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ55096
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 90
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli