Ambient biznesi per shitje dhe qira te rr “Xhanfize Keko”, Tirane

 • 3,000€/m2
Rruga Xhanfize Keko, Tiranë, Albania
Per Qera Per Shitje
Ambient biznesi per shitje dhe qira te rr “Xhanfize Keko”, Tirane
Rruga Xhanfize Keko, Tiranë, Albania
 • 3,000€/m2

Description

Shitet ose jepet me qira ambjent me siperfaqe 1000 m2. Me ashensor te dedikuar.

Cmim shitjes: 3000 Euro/m2 

Cmimi i qirase: 10 Euro/m2 neto

 • Address Siper Conad tek Rr. Xhanfize Keko, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ55063
 • Price: 3,000€/m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera, Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ55063
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 1000
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli