Hotel me 120 dhoma buze detit per shitje, ne Dhermi.

Plazhi i Drimadhës, Palasë, Albania.
Per Shitje
Hotel me 120 dhoma buze detit per shitje, ne Dhermi.
Plazhi i Drimadhës, Palasë, Albania.

Description

Shitet hotel me 120 dhoma. Hoteli eshte totalisht i arreduar dhe ndodhet buze detit.

 • Address Plazhi i Drimadhës, Palasë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51086
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ51086
 • Hotel
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj