Vile per shitje, ne resortin “San Pietro”, Gjiri Lalezit.

 • 625,000€
San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania.
Per Shitje
Vile per shitje, ne resortin “San Pietro”, Gjiri Lalezit.
San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania.
 • 625,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 350 m2 dhe siperfaqe ndertimi 160 m2. Organizohet ne: sallon, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe oborr. Vila ka pishine me permasa 12 m x 4 m. Ndertim dhe arredim para 2 vitesh. Eshte prenotuar per sezonin e veres me qira ditore rreth 400 euro/nata.

 • Address San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania.
 • City Gjiri Lalezit
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57610
 • Price: 625,000€
 • Land Area: 350 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ57610
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj