Vile per shitje ne Green Coast Resort, Palase.

 • 630,000€
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
For Sale
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
 • 630,000€

Overview

Property ID: HZ47999
 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 171.6
 • m2

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 171.6 m². Kati perdhe eshte i organizuar ne dhome pritje, kuzhine dhe tualet. Ndersa kati pare ne 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Me siperfaqe oborri 124 m² dhe 2 vende parkimi.

 • Address Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47999
 • Price: 630,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj