Vile individuale per shitje, Green Coast, Palase, Vlore.

 • 1,200,000€
Green Coast, Palasë, Albania
Per Shitje
Vile individuale per shitje, Green Coast, Palase, Vlore.
Green Coast, Palasë, Albania
 • 1,200,000€

Description

Shitet vile individuale. Palasa ofron një pamje të re dhe unike të pikave turistike, me një vendndodhje ideale ku mund të filloni një udhëtim duke zbuluar një vijë bregdetare 450 km të gjatë dhe mbi 120 plazhe në Shqipëri.

 • Address Green Coast, Palasë, Albania
 • City Palase
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58078
 • Price: 1,200,000€
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58078
 • Villa
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli