Apartament 1+1 per shitje, Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tirane.

 • 84,000€
Rruga e Zallit, KD2, 1000, Tirana, Albania.
Per Shitje
Apartament 1+1 per shitje, Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tirane.
Rruga e Zallit, KD2, 1000, Tirana, Albania.
 • 84,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 71.24 m2. Kati 2. Pjese e nje Residence shume te mire dhe qe te ofron te gjitha sherbimet.

 • Address Rruga e Zallit, KD2, 1000, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45543
 • Price: 84,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ45543
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 71.24
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova