Zyre per qera, ne Qender te Tiranes.

 • 2,100€/muaj
Qendër, Tirana, Albania.
Per Qera
Zyre per qera, ne Qender te Tiranes.
Qendër, Tirana, Albania.
 • 2,100€/muaj

Description

Jepet me qera zyre me siperfaqe 181 m2. Zyra ndodhet ne nje nga pallatet me te njohura ne qender te Tiranes. Pallati ofron siguri dhe qetesi absolute, me kamera dhe siguri 24 ore, recepsion dhe 2 ashensore. Zona ofron cdo lloj fasiliteti. Cmimi eshte netto, ku perfshihet dhe nje post parkimi.

 • Address Qendër, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58349
 • Price: 2,100€/muaj
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ58349
 • Zyre
 • Property Type
 • 181
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli