Vile 2 kateshe per shitje, Vala Mar Residence, Gjiri Lalezit.

Hamallaj-Perlat, Hamallaj, Albania.
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 300
 • m2
Shitet

Vile 2 kateshe per shitje, Vala Mar Residence, Gjiri Lalezit.

Hamallaj-Perlat, Hamallaj, Albania.

Description

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 300 m2. Organizohet ne: 2 soxhorno, 4 dhoma gjumi, 5 tualete dhe pishine. Ka oxhak , sistem vaditje, panel diellor etj. Gjithashtu ka dhe 2 poste parkimi. Pjese e nje kompleksi residencial dhe turistik.

 • Address Hamallaj-Perlat, Hamallaj, Albania.
 • City Gjiri Lalezit
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48039
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla