Disa këshilla për ngjyrat e secilës dhomë të shtëpisë

Disa këshilla për ngjyrat e secilës dhomë të shtëpisë

Me nderrimin e stineve na lind deshira per ndryshime ne jeten tone. Ndryshime qe kane te bejne me pamjen, profesionin ose shtepine. Por meqe nuk e kemi luksin qe te nderrojme shtepine sa here nderrohen stinet, po ju sygjerojme disa ndryshime qe mund ti beni strehës suaj per tu dukur gjithmone e re dhe mbi […]

Cilat jane zonat me shkollat me te mira?

Cilat jane zonat me shkollat me te mira?

Po mendoni per te marre nje shtepi te re? Por krahas ambjenteve te pershtatshme dhe cmimit te mire, ajo qe ju shqeteson eshte edhe vendodhja. Femijet tuaj meritojne shkollat me te mira, me staf te kualifikuar, por duhet te jene edhe sa me prane shtepise.   Ju lutem jepni mendinim tuaj, cilat jane zonat me shkollat […]

Toke ne shitje ne Llaman Himare 45€/m2

Toke ne shitje ne Llaman Himare 45€/m2

Toke ne shitje ne Llaman Himare. Toka ka nje siperfaqje prej 74 000m2. Toka ndodhet prane autostrades dhe ka dhe nje pamje te mrrekullueshme perball detit Jon. Toka ka dokumentacjon te rregullt.   Na kontaktoni per me shume informacjone. Fabjan Resulaj call +355 (0)69 85 48 550 email ffimobiliare@gmail.com

Toke bujqesore 46.62 hektare -Fier

Toke bujqesore 46.62 hektare -Fier

Shitet toke bujqesore me siperfaqe 46.62  hektare ne Agim, Fier. E pershtateshme per sera, prodhime bujqesore ose blektorale, agrikulture etj. Cmimi eshte 3euro/m2. Per me shume detaje na kontaktoni:  Fabjan Resulaj tel: +355 (0)69 85 48 550 email: ffimobiliare@gmail.com

40 hektare toke ne Durres me 2 euro/m2

40 hektare toke ne Durres me 2 euro/m2

Shitet 40 hektare toke ne Maskuri Durres, e pershtatshme per agrikulture,cmimi 2 euro/m2 Kjo prone eshte e pershtateshme per agrikulture,gjueti ferme etj Per me shume informacione na kontaktoni:  Fabjan Resulaj tel: +355 (0)69 85 48 550 email: ffimobiliare@gmail.com