Vile per qera, Long Hill Residence, Tirane.

 • 2,800€/muaj
Long Hill Residence, Lundër, Albania.
Per Qera
Vile per qera, Long Hill Residence, Tirane.
Long Hill Residence, Lundër, Albania.
 • 2,800€/muaj

Description

Jepet me qera vile me siperfaqe te brendshme 196 m2 dhe siperfaqe parcele 433 m2. Vila eshte 2 kateshe ku ne katin perdhe jane 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe ne katin 2 ndodhet salloni, kuzhina gatimit, 1 tualet dhe ballkoni. E mobiluar ne menyre moderne. Ka dy vende parkimi.

 • Address Long Hill Residence, Lundër, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53304
 • Price: 2,800€/muaj
 • Land Area: 433 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garages: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ53304
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 196
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj