Ambient biznesi per shitje, prane Qendres se Tiranes.

 • 365,000€
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania.
Per Shitje
Ambient biznesi per shitje, prane Qendres se Tiranes.
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania.
 • 365,000€

Description

Shitet ambienti biznesi me siperfaqe totale 275 m2. I gjithi me karton gips qe te jep mundesine e ndarjes sipas profilit te biznesit. Aktualisht eshte ne perdorim nga nje biznes sherbimi shume i njohur. Ka nje planimetri shume te rregullt qe te jep mundesine e organizimeve sipas kerkesave specifike. Organizohet me vendin e recepsionit e cili ben shperndarjen ne ambientet e tjera. Jane gjithsej 7 salla te ndara me njera tjetren dhe dy zyra lart ne katin 0. Ne katin 0 ka dhe dy zyra te cilat kane dy hyrje. Njera hyrje ka akses me biznesin dhe hyrja tjeter eshte e jashtme. Ambienti eshte i investuar me kondicioner ne cdo salle. Ky ambient mund te kete perdorime te gjera biznesi si: per market , qender kursesh, depo farmaceutike , car rental, klinike dentare, laborator analizash , zyre sherbimesh te ndryshme si it , laboratore mjeksore, palester etj. Ndodhet ne nje nga rruget me kryesore dhe te jep mundesine e zhvillimit te bizneseve te ndryshme. Ka vizibiletet te larte duke qene se ndodhet prane rruges kryesore.

 • Address Rruga e Kavajës, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53287
 • Price: 365,000€
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ53287
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 275
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova